Kontakt oss

Vi har kontor og terminal i Voss og Omland Næringspark, som er lokalisert i Dalsmoen 13, ved riksveg 13 mellom Voss og Granvin.

Klikk her for kart

epost: post@vts.no

Bestilling / forspørsel på SMS, send til: 26114123455792

Hovedkontor Voss
Dalsmoen 13
5709


EHF Faktura: 978 642 500

Ta gjerne kontakt med en av oss personlig om du har spørsmål som konkret dreier seg om våre fagområder. Vi er ikke vanskelige å få tak i!

NB!! ALLE HENVENDELSER NÅR DET GJELDER BUSSTRANSPORT - SEND EPOST TIL: tore@vts.no

NAVN
STILLING
TELEFON
MOBIL
E-POST
Egil Lidsheim
Daglig leder
56 53 30 02 97 57 36 60 egil@vts.no
Egil Sandvoll
Megler Øst Norge
56 53 30 12 - (13-14)
48 99 03 11 egil.s@vts.no
Marius Rode
Megler Vest Norge
56 53 30 15 - (16)
48 99 03 15 marius@vts.no
Espen Lidsheim
Meglerteam/lokaltrafikk /salg
56 53 30 05 48 99 03 14
espen@vts.no
Irene Furesund
Meglerteam/papir
56 53 30 11 91 78 72 22 irene@vts.no
Guro Rio
Regnskap / Fakturering
56 53 30 04
guro@vts.no
Jonny Grønsberg
Terminal / distribusjon
56 53 30 00 91 19 81 31 jonny@vts.no
Tore Grønsberg
Bussansvarlig
56 53 30 00 91 86 75 40 tore@vts.no

Terminal Bergen
Tlf: 56 53 30 00
e-post: Booking - tilbud

*
*