Kontakt

Voss Transportservice AS

Vi har kontor og terminal i Voss og Omland Næringspark, som er lokalisert i Dalsmoen 13, ved riksveg 13 mellom Voss og Granvin.

    Dalsmoen 13,
      5709 Voss

   56 53 30 00
  post@vts.no

  Faktura 978642500@autoinvoice.no
   EHF Faktura: 978 642 500

Ta gjerne kontakt med en av oss personlig om du har spørsmål som konkret dreier seg om våre fagområder. Vi er ikke vanskelige å få tak i!

NB!! ALLE HENVENDELSER NÅR DET GJELDER BUSSTRANSPORT - SEND EPOST TIL: tore@vts.no

Send en melding

Fyll inn skjema så tar vi kontakt med deg så snart som mulig.

Egil Lidsheim
Daglig leder

56 53 30 02
97 57 36 60
egil@vts.no

Egil Sandvoll
Megler Øst Norge
56 53 30 12 - (13-14)
48 99 03 11
egil.s@vts.no

Marius Rode
Megler Vest Norge
56 53 30 15 - (16)
41 65 69 50
marius@vts.no

Espen Lidsheim
Meglerteam / lokaltrafikk / salg

56 53 30 05
48 99 03 14
espen@vts.no

Irene Furesund
Meglerteam/papir

56 53 30 11
91 78 72 22
irene@vts.no

Guro Rio
Regnskap / Fakturering

56 53 30 04
guro@vts.no

Jonny Grønsberg
Terminal / distribusjon

56 53 30 00
91 19 81 31
jonny@vts.no

Tore Grønsberg
Bussansvarlig

56 53 30 00
91 86 75 40
tore@vts.no